Firmamız 1999 yılında İstanbul Ataşehir bölgesinde kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden bu yana profesyonel hizmet vermiştir.

Ekinciler nakliyat bu yüzden sektördeki en tecrübeli firma olarak akıllara yazılmıştır. Sizlere hizmet verirken müşteri memnuniyeti hep önceliğimiz olmuştur. Sahip olduğumuz ekip tamamen sistemli ve planlı çalışmaktadır. Tüm çalışanlarımız şirketimiz bünyesinde sigortalıdır.

Ekinciler Nakliyat tüm çalışanlarını eğitime tabi tutarak deneyim sahibi yapmıştır. Bu yüzden verdiği hizmetlerde hiç bir sorun çıkmamasına özen göstermiştir. Ekipleri tamamen planlı ve görev dağılımlı çalışmaktadır. Ekip şefi , marangoz , eşya paketleme uzmanı ve eşya taşıma uzmanı gibi bir çok görev dağılımına ayrılmış şekilde çalışmaktadır.

Firmamızın en önemlisi olarak eşya paketleme olarak sektörde örnek olmuştur. Kullandığı eşya paketleme malzemeleri ve yeni nesil paketleme ve ambalajlama malzemeleri kullanmıştır. Eşyaların tamamı sarılı bu yüzden taşancak konutların hizmetlerinde sorunsuz hizmet gerçekleşir.